POSAO I KARIJERA

Informacije o našem poduzeću i poslovanju

Slobodno radno mjesto – Organizator građenja (zatvoren natječaj)

Uvjeti:
• Diplomski studij tehničke struke
• Najmanje tri godine iskustva u struci, na poslovima organizacije izrade i izvedbe projektne dokumentacije
• Izvrsne komunikacijske vještine, preciznost, odgovornost, organiziranost,
• Aktivan rad na računalu (MS Office i CAD)
• Vozačka dozvola B kategorije

Vrsta radnog odnosa:
Rad na određeno vrijeme, puno radno vrijeme, probni rad 3 mjeseca

Opis posla:
• obavlja poslove prijave projekta u programe financiranja i razvojne programe
• prema naputku voditelja djelatnosti planira izgradnju i financiranje investicija u određenim terminima priprema natječajnu dokumentaciju
• rješava imovinsko pravne – odnose u suradnji s pravnom službom
• ishodi lokacijske, građevinske i uporabne dozvole
• izrađuje troškovnik i intervencije na troškovnicima prema naputcima voditelja djelatnosti
• surađuje s izvođačima u procesu građenja
• daje stručno mišljenje o intervencijama u prostoru vezano za kanalizacijski sustav

Kandidati trebaju dostaviti prijavu kojoj trebaju priložiti životopis (europass).
Prijava se treba dostaviti elektronskom poštom na e-mail adresu prigovori@pragrande.hr. najkasnije do 06.12.2018.g.

Imate pitanje? Potrebna vam je pomoć?

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u svezi naših usluga, slobodno nam se obratite!