POSAO I KARIJERA

Informacije o našem poduzeću i poslovanju

Slobodno radno mjesto – Organizator građenja - projektant (m/ž) - 1 izvršitelj

Javni isporučitelj vodnih usluga Pragrande d.o.o. obavlja djelatnost javne odvodnje.

Brine o redovitom održavanju građevina za javnu odvodnju, donošenju općih i tehničkih uvjeta isporuke vodnih usluga, planiranju razvoja i drugim poslovima radi osiguranja trajne funkcionalne sposobnosti građevina za javnu odvodnju.

Nudimo rad u organiziranom i stabilnom okruženju, mogućnost usavršavanja u struci. Pruža se samostalnost u radu na poslovima tehničke pripreme i mogućnost rada u timovima na europskim i drugim razvojnim projektima.

 Uvjeti:

· VŠS/VSS. građevinskog smjera

· U slučaju završenog preddiplomskog studija najmanje pet godine iskustva u struci, na poslovima gradnje ili organizacije izrade i izvedbe projektne dokumentacije, odnosno u slučaju diplomskog studija najmanje dvije godine iskustva u struci, na poslovima gradnje ili organizacije izrade i izvedbe projektne dokumentacije

· Izvrsne komunikacijske vještine, preciznost, odgovornost, organiziranost,

· Aktivan rad na računalu (MS Office i CAD)

· Vozačka dozvola B kategorije

 Vrsta radnog odnosa:

Rad na određeno vrijeme, puno radno vrijeme, probni rad 3 mjeseca

 Opis posla:

 · obavlja poslove tehničke pripreme

              priprema posebnih uvjeta
              priprema suglasnosti na projektnu dokumentaciju
             obrada zahtjeva za priključenje na sustav javne odvodnje

· obavlja poslove prijave projekta u programe financiranja putem europskih fondova i drugih razvojnih programa

· prema naputku voditelja djelatnosti planira izgradnju i financiranje  investicija u određenim terminima priprema natječajnu dokumentaciju

· rješava imovinsko pravne – odnose u suradnji s pravnom službom

· ishodi lokacijske, građevinske i uporabne dozvole

· izrađuje troškovnik i intervencije na troškovnicima prema naputcima voditelja djelatnosti

· surađuje s izvođačima u procesu građenja

· daje stručno mišljenje o intervencijama u prostoru vezano za kanalizacijski sustav

Kandidati trebaju dostaviti prijavu kojoj trebaju priložiti životopis (europass).

Prijava se treba dostaviti elektronskom poštom na e-mail adresu prigovori@pragrande.hr , osobno ili poštom na adresu Trg I. istarske brigade 14, 52100 Pula, najkasnije do 14.05.2021.g.

Imate pitanje? Potrebna vam je pomoć?

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u svezi naših usluga, slobodno nam se obratite!